• Skiresort
facebook

Penzion

Penzion Starý mlýn

Penzion Starý mlýn

Penzion Starý mlýn se nachází v údolí Velké Úpy 700 m n.m, která je součástí Pece pod Sněžkou. Je ideálním místem jak pro zimní, tak i letní sporty a turistiku. Ubytování ve 2,3,4, a 5-ti lůžkových pokojích. Uvařit si můžete ve vybavené kuchyni, každý pokoj má svou skříňku s nádobím, v lyžárně vlastní uzamykatelnou klec na lyže.

Sagasserovy boudy U Bohouše

Sagasserovy boudy

Jedna z bývalých dřevařských bud, leží v nadmořské výšce 1 060 m.n.m. na klidném místě, vzdáleném cca 5 km od vrcholu nejvyšší hory České republiky - Sněžky 1 602 m.n.m. Svou polohou v Krkonošském národním parku a okolní překrásnou přírodou nabízí mnoho příležitostí k celoroční rekreaci.

Sagasserovy boudy ,,U Dvou vleků,,

Sagasserovy boudy vleky

Je horská roubená chalupa s vlastní sjezdovkou a lyžařskými vleky. Nachází se ve Velké Úpě (Pec pod Sněžkou) přímo v centru Krkonošského národního parku. Je jednou z bývalých dřevařských bud a najdete ji na romantickém tichém místě ve výši 1100 m.n.m., obklopenou krásnou krkonošskou přírodou, pouhých 4,5 km od vrcholu nejvyšší hory České republiky Sněžky (1602m.n.m ).

Penzion Danielka

Penzion Danielka

Penzion Danielka ve Velké Úpě je ideální chalupou pro zimní i letní dovolenou pro rodiny s dětmi, nebo horské nadšence a sportovce.

Z terasy penzionu je nádherný výhled na Černou horu a okolní hory. Pro zahřátí a na posilněnou je v přízemí penzionu otevřena stylová restaurace s vynikající tradiční kuchyní a barem, který nenechá trpět žízní žádného poutníka.

Penzion Foměnka

Penzion Foměnka

Penzion leží v krásném prostředí Velké Úpy v Krkonoších, vysoko nad údolím, kterým se táhne silnice do Pece pod Sněžkou. Chata leží asi 20 minut od hlavní silnice, centrálního parkoviště i od všech obchodů a přístupu k lanovce na Portášovy boudy. Restaurace i lyžařské vleky v těsném okolí, včetně turistických tras.

Penzion Pomněnka

Penzion Pomněnka

Pension Pomněnka má ideální polohu, je vzdálen jen 170 m od hlavní silnice, ale přitom má krásnou vyhlídku. Nalézá se uprostřed sjezdovky Portášky - Velká Úpa, 1 km od Pece pod Sněžkou. Přímo u pensionu je lyžařský vlek pro začátečníky. V okruhu 2 km je dalších 15 sjezdovek. K přepravě k nim lze použít bezplatný skibus.

Penzion U Veselých

Penzion U Veselých

Ve stylovém rodinném Penzionu u Veselých v klidné části Pece pod Sněžkou oceníte nádherný výhled i domácí kuchyni. Penzion leží ve Velké Úpě 300 m od hlavní silnice, od které jej odděluje pás lesa, a přímo proti dolní stanici lanovky na Portášky.

Penzion Kobr

Pension Kobr

Penzion Kobr není u cesty, kde je chlad od řeky a ruch silničního provozu a v zimě stín bez výhledu na hory, ani se nemusíte trmácet pěšky do vysokých horských poloh, a přesto z oken pokojů či terasy před chalupou, kde je pěkné posezení, se můžete kochat pohledem na hřebeny a úpskopecké údolí. Nacházíme se 800 m od hlavního parkoviště ve Velké Úpě.

Penzion Mileta

Penzion Mileta

Horský penzion Mileta se nachází v nejznámější části Krkonoš v Peci pod Sněžkou – Velká Úpa

a je ideální pro skupinovou rekreaci, zvláště pak pro školy v přírodě, lyžařské kurzy či ozdravné pobyty. Na své si zde přijdou i rodiny s dětmi, protože pro děti je penzion specielně upraven.

Penzion Lion

Penzion Lion

Penzion LION se nachází v Krkonošském národním parku, v rekreační oblasti Pec pod Sněžkou - Velká Úpa, přímo u sjezdovky "Portášky" - zhruba 100 m nad startem třísedačkové lanové dráhy.V areálu jsou další dva lyžařské vleky Penzion je vzdálen asi 1 km od lyžařského střediska Pec pod Sněžkou, kde je možné využívat dalších 11 sjezdovek. Spojení mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou je zdarma zajištěno skibusem. Přímo u penzionu je v provozu lyžařský vlek, i s možností večerního lyžování.

Pension U Lanovky

Penzion U Lanovky

Ubytování, stravování, restaurace, společenská místnost s TV a satelitem, lyžárna, letní terasa s grilem, 2-5ti lůžkové pokoje, společné sociální zařízení v patře. Vlastní parkoviště.

Penzion Domeček u hotelu Atlas

Penzoion Domeček

Penzion nabízí ubytování až pro 20 osob v celkem 5 pokojích. Součástí penzionu je společenská místnost s TV a krbovými kamny. Pro vaření je k dispozici společná kuchyňka. V létě možno využít venkovní nadzemní bazén, trampolínu či dětské hřiště. Novinkou je pak lov pstruhů v jezírku u pensionu. Penzion Domeček je ideálním místem pro školy v přírodě, lyžařské výcviky, firemní školení a podobně. Možnost stravování (snídaně nebo polopenze) zajistíme na hotelu Atlas který se nachází v bezprostřední blízkosti.

Penzion Míša

Penzion Míša

Rodinný pension Míša se nachází na klidném místě, na staré cestě mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou, asi 10 min. chůze od centra Pece pod Sněžkou. Vzdálenost od autobusové zastávky z Pece asi 15 min. a z Velké Úpy 10 min. Vlastní parkoviště je přímo u penzionu. Parkoviště i přístupová cesta je udržovaná i v zimních měsících.

Penzion Paulů

Penzion Paulů

Rodinný Pension Paulů leží v nadmořské výšce 777 m v klidné části sjezdovky Portášky, na slunné jižní stráni, vzdálen 200 m od hlavní silnice a centrálního parkoviště a autobusové zastávky.

Penzion Říp

Pension Říp

Pension Říp poskytuje ubytování v jednolůžkových až pětilůžkových pokojích po celý rok. Je možné ubytování i bez stravy a využít společnou kuchyňku. Nabízíme možnosti svatebních hostin, školení s možností internetového připojení, rodinné oslavy a různé společenské akce

Penzion Táňa

Penzion Táňa

Penzion Táňa nabízí klidné domácí prostředí, ubytování s kapacitou 46 míst v krásném slunném místě Krkonoš v nadmořské výšce 890 metrů n.m. s kouzelným výhledem.

Pension U Pece

Penzion U Pece

Pension se nachází přímo v bezprostřední blízkosti sedačkové lanové dráhy Portášky, která je dlouhá 1 600 m, nástupní stanice vzdálena cca 50 m od pensionu, v místě je několik lyžařských vleků a upravované sjezdové tratě různé náročnosti. Lyžařský areál v Peci pod Sněžkou je vzdálen 2 km, doprava zajištěna zdarma skibusem, zastávka přímo u pensionu.

Penzion Šimral

Penzion Šimral

Pension Šimral se nachází v ideální poloze, jen 300 m od hlavní silnice a přitom má krásnou vyhlídku. Pension je uprostřed sjezdovky Portášky - lyžařský areál Velká Úpa. Je zde sedačková lanovka a dva velké kotvové vleky, dále dětský vlek pro začátečníky, půjčovny,lyžařské školy, technický sníh a večerní lyžování. Lyžařský areál Pec pod Sněžkou jen 2km, možno použít bezplatný skibus.

Penzion Horský Ranč

Pension Horský Ranč

Ranč se nachází asi 500 m od centra Velké Úpy směrem na Portášky. Pokud není sníh, příjezd autem přímo k domu (parkování zajištěno). V zimě parkování v centru Velké Úpy. Autobusem do Velké Úpy (směr Pec pod Sněžkou). Možnost taxi

online
meteostanice

Aktuální informace

o provozu areálu

najdete na stránkách

>>> SkiResort <<<

Meteostanice Portášky

kamery
online

play

Kamera: TV 2 3

 

Zajímavé odkazy

 logoinogi

logokilpi

logosalomon

logoatomic

logopec

© 2011 Skiport Velká Úpa
vytvořilo Anawe

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC
Areál ve Velké Úpě je součástí SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC, pro aktuální informace prosím přejděte na www.skiresort.cz
Tel: +420 840 888 229
e-mail: skiresort@skiresort.cz