• Skiresort
facebook

Hotel Hela

Hotel Hela

Hotel Hela se nachází v centru Velké Úpy, přímo u lyžařského areálu SKI-PORT a zastávky autobusů a ski-busů. Hotel má celkem 50 lůžek a to ve 2- a 3- lůžkových pokojí s vlastním sociálním zařízením.

Penzion Relax

Penzion Relax

Pension se nachází poblíž nejvyšší hory Česka, v klidné okrajové části jednoho z nejatraktivnějších center Krkonoš, v malebném horském středisku Pec pod Sněžkou - Velká Úpa.

Hotel Modřín

Penzion Modřín

Pension Modřín Wellness se nachází v Krkonoších v centru lyžařského areálu Skiport Velká Úpa – Pec pod Sněžkou, na svahu Portášky, v letních měsících je parking zajištěn u pensionu.

Hotel Atlas

hotel Atlas

Zrekonstruovaný hotel v centru lyžařského areálu Velká Úpa. Hotel Atlas nabízí 2,3,4-lůžkové pokoje s možností přistýlky, Rekonstruovanou restauraci s výbornou kuchyní, salonek pro společenské akce, semináře a školení, lyžařskou školu pro dospělé i děti, včetně dětského lyžařského areálu. 

Hotel Tetřívek

Hotel Tetřívek

Hotel Tetřívek se nachází ve známém krkonošském středisku Pec pod Sněžkou asi 1 km pod stanicí lanovky. Hotel se skládá ze dvou objektů (Tetřívek a Jesenka) ve vzdálenosti asi 100m od sebe. U každého objektu je vlastní bezplatné parkoviště.

online
meteostanice

Aktuální informace

o provozu areálu

najdete na stránkách

>>> SkiResort <<<

Meteostanice Portášky

kamery
online

play

Kamera: TV 2 3

 

Zajímavé odkazy

 logoinogi

logokilpi

logosalomon

logoatomic

logopec

© 2011 Skiport Velká Úpa
vytvořilo Anawe

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC
Areál ve Velké Úpě je součástí SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC, pro aktuální informace prosím přejděte na www.skiresort.cz
Tel: +420 840 888 229
e-mail: skiresort@skiresort.cz