• Skiresort
facebook

Hospoda Úpa

Hotel Úpa

Hospoda Úpa se nachází v centru Velké Úpy přímo u hlavní silnice vedoucí do Pece pod Sněžkou. Hospoda nabízí turistické ubytování, které je Vám plně k dispozici. Ubytování lze objednat individuálně, nebo pro celé skupiny, kde jsou možné skupinové slevy. Pro skupiny a školy je k dispozici samostatný sál oddělený od běžného hospodského provozu. Kapacita ubytování 45 lůžek. V hospodě je i možnost stravování opět za lidové ceny, 12° pivo Krakonoš 22 Kč.

Chata Dolní Jablůňka

Dolní Jablůňka

Chata Dolní Jablůňka   má kapacitu 36 lůžek a stojí v centru obce Velká Úpa v Krkonošském národním parku, mimo hlavní silnici, cca 100 metrů od nástupní stanice lanovky na Portášky. Je vhodná pro větší kolektivy sportovců, či soukromé párty.  Chata je Vám plně k dispozici, náš správce, který Vás ubytuje, v chatě nebydlí.   Parkování pro 5 osobních aut je u chaty na vlastním pozemku.

Chata Horní Jablůňka

Horní Jablůňka

Chata HORNÍ JABLŮŇKA má kapacitu 25 lůžek a stojí v centru obce Velká Úpa v Krkonošském národním parku, mimo hlavní silnici, cca 100 metrů od nástupní stanice lanovky na Portášky. Je vhodná pro větší kolektivy sportovců , či soukromé párty. Chata je Vám plně k dispozici, naše správcová, která Vás ubytuje, v chatě nebydlí. Vlastní soukromé parkoviště 30 m pod chatou.

Chata Portášky

Chata Portášky

Chata Portášky má ubytovací kapacitu 80-90 osob. Ubytujeme Vás v nově zrekonstruovaných pokojích nebo apartmá pro 2, 3 a 4 hosty nebo v ubytovně pro 11 a 13 hostů. V chatě je resturace s barem s celodenním provozem pro 55 hostů a jídelna pro 50 hostů. Pro děti do 6-ti let je k dispozici dětský koutek, kde se děti mohou zabavit i bez rodičů. V restauraci hraje Jukebox k poslechu i tanci. Kulečník, šipky, stolní fotbal.

Chata Silnička

Chata Silnička

Chata se nachází vlevo od sjezdovky Portášky pod horní stanicí vleku Modřín s krásným výhedem do údolí. V zimě se nacházíte přímo v centru dění 50m od vleku kdežto v létě si můžete vychutnat ničím nerušený klid.

Chata Rustonka

Chata Rustonka

Chata Pepíno

Chata Pepíno

Horská chata Pepíno je situována do centra Velké Úpy. Velká Úpa je součástí obce Pec pod Sněžkou ve východní části Krkonoš v okrese Trutnov v Královehradeckém kraji.

Chata Marta

Chata Marta

Chata Marta leží v obci Velká Úpa u Pece pod Sněžkou v pohodlně dostupném údolí řeky Úpy v nadmořské výšce 800 m n.m. asi 300 m od hlavní silnice vedoucí do Pece pod Sněžkou přímo nad penzionem Supraphon.

Chata Vkus

Chata Vkus

Horská chata VKUS se nachází ve výšce 850 m n. m. ve Velké Úpě v Krkonoších, na jižní stráni zvané Prostřední Výsluní, 500m od lanovky na Portášky, 200m od lyžařského areálu Skiport - zde třísedačková lanovka + 2 kotvové vleky + lyžařská škola + noční lyžování.

Chata u Pekařů

Chata u Pekařů

Turistické ubytování v bývalé podnikové chatě s možností vlastního vaření v blízkosti lanovky na Portášky. V blízkosti sjezdovky, vleky, běžecké, turistické a cyklistické trasy, nová lanovka, vleky a zasněžování na Portáškách, skibus do lyžařského areálu v Peci pod Sněžkou.

Chata Měchurka

Chata Měchurka

Chata Měchurka nabízí levné ubytování v Krkonoších. Nová trojsedačková lanovka na Portášky je pouhých 50 metrů od chaty. Sjezdovky jsou uměle zasněžovány a denně upravovány, také nabízejí možnost nočního lyžování. Velkou Úpu a Pec pod Sněžkou spojuje zdarma skibus. Okolí chaty nabízí široké sportovní vyžití po celý rok.

Chata Violka

Chata Violka

Objekt se nachází ve východních Krkonoších,ve Velké Úpě - Pec pod Sněžkou (22 km od okr.města Trutnova).

Chalupa U Kulišů

Chalupa U Kulišů

Horská chalupa u Kulišů je typická krkonošská horská chalupa, nekuřácká, Vhodné ubytování pro rodinnou dovolenou, nebo páry, které mají rádi domácí prostředí, pohodu a klid.

Bouda Na cestě

Bouda na cestě

Krásná poloha na jižním svahu s výhledem na údolí řeky Úpy, asi 300 m od hlavní silnice do Pece p. Sněžkou. V létě možnost parkovat zdarma přímo u objektu, v zimě lze zajistit parkování na privátním hlídaném parkovišti. Autobusová zastávka v místě - asi 350m od penz. Lyžování: sedačková lanovka na Portášky, několik vleků, vše v ceně jedné permanentky, lyžařská škola, půjčovny všech sportovních potřeb a lyžařského vybavení.

Horská chalupa U Hančilů

U hancilu

 Naše rodinná chalupa je přesně to pravé pro Vás. Nabízí ubytování pro 

 rodiny s dětmi či skupiny. Je jedinečná svým malebným výhledem do údolí

 řeky Úpy.

online
meteostanice

Aktuální informace

o provozu areálu

najdete na stránkách

>>> SkiResort <<<

Meteostanice Portášky

kamery
online

play

Kamera: TV 2 3

 

Zajímavé odkazy

 logoinogi

logokilpi

logosalomon

logoatomic

logopec

© 2011 Skiport Velká Úpa
vytvořilo Anawe

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC
Areál ve Velké Úpě je součástí SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC, pro aktuální informace prosím přejděte na www.skiresort.cz
Tel: +420 840 888 229
e-mail: skiresort@skiresort.cz